Barotavas un trauki
Barotavas un trauki
 • Exo Terra Gecko trauks ir ērts 2 vai 1 ūdens un ēdiena trauks. Mazāks nodalījums ir ideāls gacco, nektāra, biezeņa, vitamīnu un minerālvielu piedevām utt. Lielāks nodalījums ir ūdens trauks ar iebūvētiem drošības pasākumiem, kas palīdz novērst mazu gekonu noslīkšanu vai barošanu ar kukaiņiem.

  10,99 € Pieejams
  Pieejams
 • Veido aukstu miglu visu veidu terārijos. Ideāli piemērots mitruma līmeņa paaugstināšanai un dabiskas miglainas un mitras vides radīšanai. Darbojas jebkurā ūdens apgabalā (piemēram, Exo Terra Waterdish, Exo Terra Waterfall utt.) Līdz 5cm attālumā!

  39,90 € Nav pieejams
  Pievienot grozam
  Nav pieejams
 • Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds Gara ergonomiska pincete Uzgaļi ar mīkstu segumu Novērš mutes bojājumu Lieliska saķere

  6,99 € Pieejams
  Pieejams
 • Exo Terra Feeding Dish ir ļoti dabiski un reālistiski apdare ārpuses un gludas, bez kauliņu virsmas iekšpusē. Bļodas tiek izgatavotas, lai novērstu kaitīgu baktēriju veidošanos un padarītu tās viegli tīrāmas. Neitrāla dabiskā krāsa ļauj viegli iekļauties tuksnesī, tropiskos vai jebkura veida terrārā.

  6,25 € Pieejams
  Pieejams
 • Ūdens bļoda terārijam Exo Terra Water DishPT2801 Water Dish SmallPT2802 Water Dish MediumPT2803 Water Dish LargePT2804 Water Dish X-Large

  6,35 € Pieejams
  Pieejams
 • Pateicoties unikālajam dizainam, Exo Terra Falls var uzstādīt jebkur terārijā. Ūdens cirkulāciju nodrošina Exo Terra Repti Flo sūknis (iekļauts komplektā). Ūdenskritums ir sadalīts vairākās daļās, lai atvieglotu tīrīšanu.

  38,90 € Nav pieejams
  Pievienot grozam
  Nav pieejams
Tiek rādīti 1 -6 no 6 preces