Barotavas un trauki
Barotavas un trauki
 • Bez satraukumaSaglabā vērtīgas piedevasĪpaši izstrādāts malas gredzens novērš aizbēgšanuDabisks izskatsViegli tīrāms

  9,99 € Pieejams
  Pieejams
 • Exo Terra Gecko trauks ir ērts 2 vai 1 ūdens un ēdiena trauks. Mazāks nodalījums ir ideāls gacco, nektāra, biezeņa, vitamīnu un minerālvielu piedevām utt. Lielāks nodalījums ir ūdens trauks ar iebūvētiem drošības pasākumiem, kas palīdz novērst mazu gekonu noslīkšanu vai barošanu ar kukaiņiem.

  10,99 € Pieejams
  Pieejams
 • Pateicoties tās unikālajam dizainam, Exo Terra ūdenskritumu var uzstādīt visur terariumā. Ūdens apriti nodrošina Exo Terra Repti Flo sūknis (iekļauts komplektā). Ūdenskritums sastāv no vairākām daļām, lai atvieglotu tīrīšanu.

  32,50 € Pieejams
  Pieejams
 • Augstas kvalitātes nerūsējošais tēraudsGarie ergonomiskie pincetesMīksto galu padomiNovērš mutes bojājumusLieliska saķereIdeāli piemērots dzīvu kukaiņu barošanai

  6,99 € Pieejams
  Pieejams
 • Exo Terra Feeding Dish ir ļoti dabiski un reālistiski apdare ārpuses un gludas, bez kauliņu virsmas iekšpusē. Bļodas tiek izgatavotas, lai novērstu kaitīgu baktēriju veidošanos un padarītu tās viegli tīrāmas. Neitrāla dabiskā krāsa ļauj viegli iekļauties tuksnesī, tropiskos vai jebkura veida terrārā.

  5,99 € Pieejams
  Pieejams
 • Ūdens bļoda terārijam Exo Terra Water DishPT2801 Water Dish SmallPT2802 Water Dish MediumPT2803 Water Dish LargePT2804 Water Dish X-Large

  4,99 € Pieejams
  Pieejams
Tiek rādīti 1 -6 no 6 preces