Filtri

Iespējotie filtri:
Ražotājs
Spuldzes jauda
LED Eheim
Apgaismošana
Apgaismošana
LED gaismekļi, gaismekļi akvārijam, T5 spuldzes, T8 spuldzes, balasti, kontroleri, reflektori
uz lapu
 • Barošanas bloks EHEIM 24V, enerģijas taupīšana, lai darbinātu EHEIM PowerLED+ Jauda 130W

  86,90 € Pieejams
  Pieejams
 • Izmantojot EHEIM Double Wire Suspension, jūs varat izmantot divus EHEIM Power / PowerLED + gaismekļus blakus viens otram virs akvārija. Šim komplektam ir stiprinājumi, lai abus gaismekļus noturētu vietā.

  44,70 € Pieejams
  Pieejams
 • bezvadu tālvadības kontroleris EHEIM powerLED +

  155,90 € Pieejams
  Pieejams
 • Eheim Dimmer Classic LED rītausmas-saulrietu kontrolieris

  53,50 € Nav pieejams
  Pievienot grozam
  Nav pieejams
 • EHEIM Classic LED - tas ir moderns LED apgaismojums 8350K visiem saldūdens akvārijiem. Apgaismojums, kas izgatavots no plānas alumīnija profila, ir pieejams četriem garumiem no 550, 740, 940 un 1140 milimetriem, un to ir viegli uzstādīt ar ievelkamu montāžas kronšteinu.

  65,00 € Pieejams
  Pieejams
 • Ar EHEIM turētāju jūs varat instalēt EHEIM powerLED / PowerLED + tieši uz akvārija stikla rāmja. Augstums ir aptuveni 12 cm.

  13,69 € Pieejams
  Pieejams
 • Šī spuldzes izmantošana, kas imitē UV starojumu dabīgā vidē, labvēlīgi ietekmē veselību, uzlabo putnu dabisko nokrāsu, veicina dabisko uzvedību un dažos gadījumos uzlabo putnu reproduktīvo spēju.

  25,90 € Nav pieejams
  Pievienot grozam
  Nav pieejams
 • EHEIM Power LED+ vadības bloks

  89,50 € Pieejams
  Pieejams
 • EHEIM powerLED + Actinic ir jaunās paaudzes LED apgaismojums jūsu akvārijam. Ideāli izstrādātas individuālas prasības dzīvnieku un augu apgaismojumam akvārijā. Efektīvāka, izturīgāka un elastīgāka nekā jebkura cita tehnoloģija. Kvalitāte no EHEIM - izgatavota Vācijā. Uzmanību - tas ir produkts pēc pasūtījuma! Sazinieties ar mums par piegādes termiņiem.

  149,90 € Pieejams
  Pieejams
 • EHEIM powerLED + Marine Hybrid ir jaunās paaudzes LED apgaismojums jūsu akvārijam. Ideāli izstrādātas individuālas prasības dzīvnieku un augu apgaismojumam akvārijā. Efektīvāka, izturīgāka un elastīgāka nekā jebkura cita tehnoloģija. Kvalitāte no EHEIM - izgatavota Vācijā. Uzmanību - tas ir produkts pēc pasūtījuma! Sazinieties ar mums par piegādes termiņiem.

  149,90 € Pieejams
  Pieejams
 • EHEIM powerLED + Fresh Plants ir jaunās paaudzes LED apgaismojums jūsu akvārijam. Ideāli izstrādātas individuālas prasības dzīvnieku un augu apgaismojumam akvārijā. Efektīvāka, izturīgāka un elastīgāka nekā jebkura cita tehnoloģija. Kvalitāte no EHEIM - izgatavota Vācijā. Uzmanību - tas ir produkts pēc pasūtījuma! Sazinieties ar mums par piegādes termiņiem.

  139,90 € Pieejams
  Pieejams
 • EHEIM powerLED + Fresh Daylight ir jaunās paaudzes LED apgaismojums jūsu akvārijam. Ideāli izstrādātas individuālas prasības dzīvnieku un augu apgaismojumam akvārijā. Efektīvāka, izturīgāka un elastīgāka nekā jebkura cita tehnoloģija. Kvalitāte no EHEIM - izgatavota Vācijā. Uzmanību - tas ir produkts pēc pasūtījuma! Sazinieties ar mums par piegādes...

  129,90 € Pieejams
  Pieejams
Tiek rādīti 1 -12 no 79 preces