Produktu saraksts pēc ražotāja SEACHEM

SEACHEM

SEACHEM

Vairāk
uz lapu
 • "Flourish Trace ™" nodrošina plašu mikroelementu klāstu, kas ir vajadzīgs, lai nodrošinātu pareizu veselību un augu augšanu.

  13,50 € Pieejams
  Pieejams
 • Flourish tabs - lēni izšķīdināmas tabletes - paredzētas ievietošanai saldūdens akvāriju gruntī, lai nodrošinātu augiem stabilu svarīgu barības vielu avotu. 

  12,29 € Pieejams
  Pieejams
 • Flourish Potassium satur 50,000 mg/L kālija, preparāts izstrādāts saldūdens akvārijiem ar dzīviem augiem. Kālijs ir viens no vairākiem vitāli svarīgiem elementiem enerģijas avotu uzturēšanai akvārijā ar dzīviem augiem. Flourish Potassium ir nekaitīgs bezmugurkaulniekiem (garnelēm utt.). 

  15,20 € Pieejams
  Pieejams
 • Fosfors ir viena no trim būtiskām vielām (slāpeklis, fosfors, kālijs) dzīvo augu labsajūtai akvārijā. 

  8,50 € Pieejams
  Pieejams
 • Flourish Nitrogen (15,000 mg/L) tas ir koncentrēts slāpekļa avotu maisījums. Tas nodrošina ar slāpekli gan nitrātu formā, gan augiem labākā amonija formā. Tomēr, brīvs amonjaks netiek izdalīts, tā dēļ, ka amonijs Flourish Nitrogen atrodas saistītā formā un nav pieejams līdz augi sāk to lietot

  15,30 € Pieejams
  Pieejams
 • Flourish Iron ™ ir ļoti koncentrēta dzelzs (Fe + 2) glikonāta piedeva (10000 mg / l). To lieto gadījumos, kad dzelzs satura prasības pārsniedz to, kas preparātā Flourish ™ var nodrošināt preparāta ieteikto devu, vai arī ir dzelzs trūkuma pazīmes (piemēram, īsās vai plānās kātiņās vai dzeltenā krāsā starp svītrām).

  12,90 € Pieejams
  Pieejams
 • Flourish ir kompleksais augu piedeva saldūdens akvārijiem. Tas satur bagātīgu sortimentu ar svarīgākajiem mikroelementiem un citām uzturvielām. Tas ietver kalciju, magniju, dzelzi un citus svarīgus elementus, kas ir paredzēti tieši ūdensaugiem.

  12,90 € Pieejams
  Pieejams
 • Amonija Alert ir novatoriska krāsu ierīce, kas nepārtraukti atklāj un kontrolē beznodokļu amonjaku. Sensors mainās no dzeltena līdz zaļai līdz zilai, salīdzinot ar amonjaka koncentrāciju

  11,90 € Pieejams
  Pieejams
 • Stress Guard ir pirmās klases aizsardzības līdzeklis. Stress Guard samazina stresu un amonjaka saturu zivju pārvadāšanas brīdī un pirmās iemitināšanas dienās. Lietojams jūras un saldūdens akvārijos.Stress Guard veicina cietušās zivis sadzīšanu, savelkot brūces ar aisargpavedieniem, un samazina primāro un sekundāro infekcijas iespējamību.

  9,30 € Pieejams
  Pieejams
 • pH regulators no zemām un augstām vērtībām līdz neitrālai pH-7 vērtībai. Regulators mīkstina ūdeni, izgulsnējot magniju un kalciju, noņemot hloru, hloramīnu un amoniju.

  10,39 € Pieejams
  Pieejams
 • Bufera mērķis ir uzturēt pH vērtību 9,0-9,4.

  10,85 € Pieejams
  Pieejams
 • Malawi/Victoria Bufferir karbonātu sāļu maisījums, kas paredzēts, lai uzlabotu ķichliju dabisko vidi, palielinot cietību, buferšķīdumu un pH. Tas ir veidots, lai uzturētu pH 7,8-8,4. Lai optimāli pavairotu Malāvijas / Viktorijas vidi, izmantojiet Cichlid Lake Salt un Cichlid Trace.

  15,30 € Pieejams
  Pieejams
Tiek rādīti 1 -12 no 28 preces