Produktu saraksts pēc ražotāja ARCADIA

Akvārijas lampas ražotājs no Lielbritanijas

Akvārijas lampas ražotājs no Lielbritanijas. Lampas priekš akvārija, terārija

Vairāk
uz lapu
 • Terārija gaismeklis, kura garums ir 57cm, ir lieliski piemērots terārijam, kura garums ir 60cm. Komplektā ietilpst strāvas padeve, atstarotājs un Arcadia Pro T5 12% UVB 24W spuldze - nekas cits, tikai ieslēdziet to! Video , video-2 (angļu valodā)

  59,90 € Pieejams
  Pieejams
 • Arcadia UV Mini komplekts ir aprīkots ar Vācijā ražotu Arcadia Bird Lamp 8W 2,4% UV-B, un tā ir ideāla izvēle dziļu ēnu iemītniekiem seklos apvalkos vai uzstādīšanai putnu būros.

  34,89 € Pieejams
  Pieejams
 • Šī spuldzes izmantošana, kas imitē UV starojumu dabīgā vidē, labvēlīgi ietekmē veselību, uzlabo putnu dabisko nokrāsu, veicina dabisko uzvedību un dažos gadījumos uzlabo putnu reproduktīvo spēju. Paredzēts lietošanai ar Arcadia Mini UVB Kit

  12,29 € Pieejams
  Pieejams
 • Šai Arcadia D3+ Reptile T5 lampai ar 12 procentu ultravioleto gaismu ir augstāka izejas jauda un augstāka energoefektivitāte nekā vecākiem T8 modeļiem.Ideāli piemērots tuksneša iemītniekiem, kuriem nepieciešams 12% UVB.

  20,49 € Pieejams
  Pieejams
 • Šai Arcadia D3 Reptile T5 lampai ar 6 procentu ultravioleto gaismu ir augstāka izejas jauda un augstāka energoefektivitāte nekā vecākiem T8 modeļiem.Ideāli piemērots tropisko lietusmežu iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams 6% UVB.

  19,99 € Pieejams
  Pieejams
 • Terārija gaismeklis, kura garums ir 57cm, ir lieliski piemērots terārijam, kura garums ir 60cm. Komplektā ietilpst strāvas padeve, atstarotājs un Arcadia Pro T5 6% UVB 24W spuldze - nekas cits, tikai ieslēdziet to! Video , video-2 (angļu valodā)

  59,90 € Pieejams
  Pieejams
 • 6 veidu žāvētu ziedu un ziedlapu, ieskaitot hibiskus, un grūti atrodamo ziedu, piemēram, “kaktusu ziedu”, maisījums. Tajā ietilpst arī papaijas augļi un bišu ziedputekšņu superfood.

  5,79 € Pieejams
  Pieejams
 • Izmantojot smalki sadalītu kalcija pulveri, šis papildinājums ir ideāls, lai viegli sagremotu un absorbētu optimālu kalcija līmeni.

  3,79 € Pieejams
  Pieejams
 • Dabīgs kukaiņu, augļu, medus, bišu ziedputekšņu un kalcija maisījums pilnvērtīgai barošanai. Piemērots: Madagaskaras (felzum), cekulainajam, milzu un gargoyle gekonam.(Phelsuma, Crested, Giant, Gargoyle gekkos)

  6,49 € Pieejams
  Pieejams
 • Augu un vitamīnu barība kukaiņiem.Satur lucernu, kuru kukaiņi ļoti mīl. Ietver pilnu vitamīnu un minerālu klāstu. To var izmantot arī kā bioloģiski aktīvu piedevu zālēdāju sugām.

  3,91 € -20% 4,89 € Pieejams
  Pieejams
 • Arcadia Earth Pro Jellypot Gold, Fruityinsect Gold, 50 g tiek piegādāts kā viegli lietojams sausais pulveris, ko var pārvērst želejas pārtikā.Sastāv no īstu augļu un kukaiņu maisījuma vienādās proporcijās, lieliski piemērots cekulainiem gekkoniem un zilajiem scinkiem.

  6,49 € Nav pieejams
  Pievienot grozam
  Nav pieejams
 • - Pilnveida barība visiem gekoniem- Viegli izgatavojams un lietojams- Augsts kukaiņu saturs- tiek piegādāts atkārtoti noslēdzamā iepakojumā- Var pēc vajadzības iesaldēt un atkal atkausēt.

  6,49 € Nav pieejams
  Pievienot grozam
  Nav pieejams
Tiek rādīti 1 -12 no 57 preces