Oase BioKick Premium

51280

Ļoti koncentrētas filtru starta baktērijas Oase AquaActiv BioKick Premium, ar šo palidzību tiek restartēta ļoti svarīgā dīķa bioloģija. Vairāk nekā 50 miljardu aktīvo mikroorganismu (pudelēs pildīšanas laikā) filtru pilnībā pārvērsīsies uz dīķi vairākas dienas.

Sīkāka informācija

1 1 -3

24.9 € ar PVN

 • Šķidrums ar autotrofiskiem baktēriju celmiem un fermentiem var uzglabāt neatdzesētu līdz 36 mēnešiem, jo tas ir īpaši augsts baktēriju blīvums. Atverot ampulas un pievienojot šķidruma preparātu dīķa filtram, ļoti efektīva funkcija tiek uzsākta nekavējoties.

  Lietošana ir ļoti vienkārša. Atveriet atbilstošo ampulu skaitu ar pievienoto ampulu atvērēju. Šķidrumu uzlieciet tieši uz filtra sūkli vai iepildīšanas kamerā, kas drenāžas filtūrā var būt. Jūsu dīķa filtrs var turpināt darboties normālas darbības laikā. Tomēr noteikti izslēdziet jebkuru UVC iepriekšējo tīrīšanas līdzekli, kas jums ir pirmo 3 dienu laikā. UV starojums var ietekmēt startera baktēriju darbību.
  Viena ampula (20 ml) ir pietiekama, lai dīķa izmērs būtu 10 m3. Iespējama lielāka deva, kas samazina tā dēvētā filtra darbības laiku.
  Akvārijs AquaActiv Biokick Premium Aquarium Aquarium ir īpaši piemērots lielu slodžu dīķu sistēmām, piemēram, ar Koibesatz. Mēs iesakām izmantot AquaActiv BioKick Premium filtru baktērijas tikai stabilā ūdens temperatūrā 8 ° C, lai nodrošinātu baktēriju izdzīvošanu.

  Vissvarīgākais no pirmā acu uzmetiena
  Ļoti efektīvs šķidrs preparāts ar īpaši augstu baktēriju baktēriju koncentrāciju
  Vairāk nekā 50 mlrd. Filtra baktēriju uz ml (pildīšanas laikā)
  Pavasarī un atkārtotas iedarbināšanas laikā svarīgie mikroorganismi aktivizē filtru sūkļus
  Pilnīga filtra veikšana dīķim vairākas dienas
  Viegli lietojams: atveriet ampulu un ievietojiet dīķa filtru
  Iepakots medicīniskās stikla ampulās

  Dēr arī lieliski ielādētiem dīķiem ar koi

  Gabašana 36 mēnešus
  4 x 20 ml, pietiek ar 40 m³
  Varbūt lielāka deva, līdz ar to īsāks ielaušanās laiks
  Ietver ampulas atvērēju