Juwel Primo 70 LED

Pamatmodelis 70 ltr ar visu nepieciešamo, lai palaistu

Jūsu pirmās akvārija darbības būs visaugstākajā tehniskajā līmenī. Mūsdienu LED apgaismojums (LED) un efektīva filtra sistēma perfekti papildina Juwel Primo koncepciju.

Sīkāka informācija

132.99 € ar PVN

 • Melns
  Melns
  Melns
 • Balts
  Balts
  Balts

 • Drošais apakšējais rāmis nodrošina īpašu stabilitāti un ļauj viegli uzstādīt akvāriju bez īpašām spilventiņiem.

  Precīza apstrāde, augstas kvalitātes materiāli un perfekti saskaņota tehnika nodrošina maksimālu kvalitāti un drošību. Tas nodrošina Primo 70 LED ilgu kalpošanas laiku.

  NovoLux LED / Apgaismojums
  LED vāks Primo 70 ir aprīkots ar īpaši energoefektīvu NovoLux 60 LED lampu 8W. Lai atbilstu jūsu individuālajām prasībām, ar pārveidošanu var ievietot līdz trim NovoLux LED spuldzēm.

  Pateicoties īpašajam Primo vāka projektam, kondensāts, kas veidojas slēgtā stāvoklī, tiek atgriezts akvārijā. Iebūvētā atloka ir paredzēta zivju barošanai un ļauj izmantot automātisko JUWEL padevēju.

  Jūsu drošībai PRIMO apgaismojuma sistēmas vāciņš ir nokārtojis pārbaudi Vācijas Tehniskās apskates asociācijā (TÜV GS).

  Primo 70 LED sistēma ir aprīkota ar jaudīgu Bioflow One filtru. Šis iekšējais filtrs apvieno efektivitāti ar drošību un veido galveno elementu no Primo 70 LED. Tas ir balstīts uz principu "Ūdens paliek akvārijā!" un ir visuzticamākais ūdens filtrācijas veids akvārijā. Bioflow One ir aprīkots ar jaudīgiem filtrēšanas līdzekļiem un klusu, izturīgu un ekonomisku cirkulācijas sūkni Eccoflow 300 ar jaudu tikai 4,4 W.

  Pareizu temperatūru Primo 70 LED nodrošina regulējams JUWEL AquaHeat sildītājs ar 50 vatiem. Sildītājs akvārijā ir nemanāms, jo tas ir integrēts filtra korpusā. Regulējamo sildītāju apliecina arī Vācijas Tehniskās apskates asociācija (TÜV / GS).

  Piemērots paliktnis (nav iekļauts komplektā) nodrošina maksimālu akvārija stabilitāti. No izskata viedokļa šī kombinācija ir ideāla, jo īkšķu krāsu opcijas atbilst akvāriju krāsām. Montāžas vienkāršība un daudz brīvas vietas lietu uzglabāšanai, piemēram, pārtikai, tiek ņemtas vērā arī no praktiskā viedokļa.

Aksesuāri