Söll TeichStarter 5kg

10916

TeichStarter (PondStarter) nekavējoties pārveido santehniķi, lietus ūdeni un labu ūdeni ūdenī, kas ir saderīgs ar biotopu.

TeichStarter (PondStarter) īpaši noņem kaitīgus smago metālu savienojumus un palielina vai stabilizē patieso karbonātu cietību un pH.

Dīķis līdz 50m³

Sīkāka informācija

1 1 2

99.99 € ar PVN

 • TeichStarter sagatavo skābu, mīkstu un pH-nestabilu ūdeni un ūdeni ar pārāk zemu karbonāta cietību, tādējādi nodrošinot optimālus dzīves apstākļus dīķa iedzīvotājiem. Jutīgās zivju gļotādas ir dabiski aizsargātas.

  Hlorēts un piesārņots ūdens (piemēram, krāna ūdens no vara caurulēm vai lietus ūdens, kas piesārņots ar gaisa piesārņotājiem) arī toksicē TeichStarter un tādējādi ir optimāli sagatavots izmantošanai dīķī.

  TeichStarter ir pilnīgi drošs ūdenī cilvēkiem un dzīvniekiem. Ir arī noderīgi zināt: TeichStarter samazina sūkņu un cauruļu koroziju.

  Mūsu ieteikumi par lietošanu un devām
  - Pēc liela lietus.

  - Dīķa uzpildīšanai un aizpildīšanai ar krāna ūdeni / lietus / dziļumu.

  Pielietojums - tieši dīķī. Nekad izšķīdiniet vai nemēģiniet sajaukt! Filtrēšanas sistēmas var darboties, kad tiek ieviests produkts.

  Devas - 100 g TeichStarter uz 1000 litriem dīķa ūdens. Nogājumiem, cisternām un akas ūdenim bieži ir ļoti zemas pH vērtības. Šeit mēs iesakām divkāršu devu. TeichStarter nevar pārnēsāt.