Dīķa plēve Alfafol 1mm, platums 8m

37170

Cena par 1m2. Plēvi Alfafol iespējams pasūtīt vajadzīgajā garumā (līdz 25m), platums netiek mainīts, garuma solis - 1metrs.

Lūdzam, komentāros pie pasūtījumā uzrakstiet, kādi izmēri (garums, platums) jums ir nepieciešami.
Plēve tiek pārdota tikai veselus metrus. Par šo produktu jums ir jāmaksā iepriekš - mēs jums paziņosim, kad jūs to varēsit paņemt vai noorganizēt piegādi.

Sīkāka informācija

1 1 1

5.95 € ar PVN

  • Augstas kvalitātes PVC plēve dīķim Oase Alfafol melnā krāsā 1,0 mm ir pirmā klase jūsu personīgajam dīķim. Ideāli piemērots atsevišķu plakanu un dziļu zonu projektēšanai. Plēve droši saglabās jūsu dārza dīķi daudzus gadus. Vienslāņa melnā dīķa odere, kas izgatavota no PVC bez reģenerācijas un kadmija. Tam ir izcilas produkta īpašības. Plēve ir izturīga pret ultravioleto starojumu, metināšanu, puves, aukstumu saskaņā ar DIN 53361 un ir saderīga ar zivīm.

    Oase Alfafol 1,0 mm plēves ieklāšana ir ļoti vienkārša un neprasa īpašas prasmes. To var viegli sagriezt ar šķērēm. Noderīga iebūvēta lente. Līmēšanu vai metināšanu var viegli veikt arī ar Oase piederumiem.

    Lūdzu, ņemiet vērā: par šī sūtījuma piegādi var tikt piemērota papildu maksa. Jūs varat pārbaudīt piegādes cenu, sazinoties ar mūsu veikalu.

Aksesuāri