COLOMBO ALPAREX AQUA 100ML

A5010742

Cerpofor Alparex ir efektīvs līdzeklis pret neredzamiem parazītiem, sēnēm un baltiem punktiem.

Sīkāka informācija

13.99 € ar PVN

 • Satura aprēķināšana:
  Aprēķiniet akvārija saturu pēc iespējas labāk: garums x platums x augstums decimetros dod tukšā akvārija saturu litros. No tā ir jāatņem augi, akmeņi, koks, smiltis un tamlīdzīgi. Parasti tas ir 10%, bet ļoti pilnos akvārijos tas ir vairāk, līdz 30%.

  Cerpofor Alparex ir pieejams iepakojumos pa 100 ml uz 500 l.

  Ūdens kvalitāte:
  Laba ūdens kvalitāte ir būtiska Cerpofor Alparex optimālai darbībai un ātrai ārstēšanai ar slimām zivīm. Tādēļ pirms un pēc ūdens vienmēr pārbaudiet ūdens kvalitāti un, ja nepieciešams, izlabojiet to.

  Deva:
  1 ml uz 5 litriem akvārija ūdens. Pielāgojiet nepieciešamo daudzumu pievienotajā mērkolbā, vispirms izšķīdiniet 1 litrā akvārija ūdenī un sadaliet to akvārijā.


  Smagos gadījumos devu var papildināt ar pusi devas trešajā un, iespējams, piektajā dienā.

  Ārstēšanas laikā neizmantojiet aktivēto ogli vai ceolītu filtrā; Uzturiet UV lampas un ozona ierīces 1 nedēļu pēc pēdējās lietošanas. Nepārveidojiet ūdeni pārstrādes laikā, ja to neprasa slikta ūdens kvalitāte; šajā gadījumā pievieno 1 ml uz 5 litriem pievienotā krāna ūdens.

  Procedūras laikā akvārija filtram jāpaliek ieslēgtam. Procedūra ar Cerpofor Alparex izfiltrē ūdeni. Lai novērstu šo krāsu maiņu, jūs varat atsākt iknedēļas ūdens nomaiņu 1 nedēļu pēc pēdējā pievienošanas (mēs iesakām 10-20%), un jūs filtrējat ūdeni ar aktīvo ogli.

  Brīdinājums:
  Cik zināms, šis produkts ir nekaitīgs zemākiem dzīvniekiem, piemēram, vardēm, garnelēm, omāriem un gliemežiem. Diemžēl mēs to nevaram garantēt, un tādēļ Cerpofor Alparex lietošana šo dzīvnieku klātbūtnē ir pilnībā pakļauta jūsu riskam un riskam.

  Cerpofor Alparex ir paredzēts lietošanai parastos akvārijos ar pH 7 līdz 8,5 un KH 4-8 ° DH. Specializētajiem akvārijiem bieži ir dažādas ūdens vērtības, tāpēc atbilde uz Alparex var atšķirties no parastās; šeit mēs aplūkojam akvārijus ar zemu pH un / vai KH, kā arī akvārijus, kas izmanto ūdeni osmozei, tāpēc vadītspēja ir ļoti zema.

  Savvaļas zivis var būt ļoti jutīgas pret narkotikām un bieži reaģē uz narkotikām sliktāk nekā zivis, kas audzētas saimniecībā. Tādēļ lietošana šādās novirzīšanās situācijās ir pilnībā pakļauta jūsu riskam un riskam.

  Tikai lietošanai ar dekoratīvajām zivīm saldūdens akvārijos.
  Uzglabāt temperatūrā no 4 līdz 32 ° C bērniem nepieejamā vietā.
  Neieelpojiet dūmus.
  Izvairīties no saskares ar ādu un acīm.
  Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt šo iepakojumu vai etiķeti.
  Šis produkts rada pastāvīgus traipus uz apģērba un ceļa virsmas.
  kombinācijas:
  Vairāk nekā divu zāļu un / vai narkotiku lietošana vienā kombinācijā pēc jūsu pašu riska. Nelietojiet vienlaicīgi ar citiem izcelsmes produktiem!

  Informācija:
  Balto plankumu izraisa Ichthyophthirius multifiliis. Šai slimībai ir iespēja, jo īpaši samazinot zivju izturību, piemēram, pēc transportēšanas, pārapdzīvotības, jaunu zivju un tamlīdzīgu produktu izvietošanas. Mēs redzam baltus punktus no 0,1 līdz 1 mm izkliedētās zivīs, izkaisīti vai kopā uz ādas. Zivis skrāpē uz augiem vai akmeņiem un reizēm krata ūdenī (ar saspiestu spuru). Pēc lielas (elpojošas) ādas virsmas zaudēšanas vai tiešiem bojājumiem žurkām, sastrēgumi un, visbeidzot, var rasties nāve.

  Ar īstu sēnīti (ko parasti izraisa Saprolegnia sugas), mēs redzam vertikālus pavedienus, sava veida „vates” uz ādas un / vai zivju žaunām. Sēne aug uz ādas virsmas, bet var arī iekļūt dziļi muskuļu audos un orgānos, kur bojājumi galu galā izraisa nāvi.

  Niezi var izraisīt dažādi parazīti, piemēram, Trichodina, Ichthyobodo un Chilodonella. Līdzīgi, Gyrodactylus (skinworm) un Dactylogyrus (gill tārps), plakanas sūkšanas tārpi, kas aug līdz 0,3-0,5 mm. Zivju gļotāda ir galvenais šķērslis patogēniem.

  Viena parazīta uzbrukums paver ceļu citam. Bieži ir vairāki ādas tipi, bet baktērijas var pastiprināt arī iekaisumu. Pelēko balto slāni izveido uz ādas pārmērīgas gļotu veidošanās dēļ.

  Tas ir visvieglāk redzams acīs un ar slīpumu no zivīm. Arī zivis sevi saplūst. Pasliktinoties, mēs redzam sarkanīgus plankumus, bet žaunas uzbriest un zivis ieelpo ātrāk. Nopietni skartas zivis ir lēnas un atrodas uz grunts.

  Cerpofor Alparex satur vielas, kas ir ļoti aktīvas pret iepriekš minēto stāvokli.