SÖCHTING OXYDATOR A

SOA

Akvārijam līdz 400l

Sīkāka informācija

59 € ar PVN

 • Izmantojot patentēto metodi, Söchting oksidātori ražo normālu un aktivētu skābekli dīķī, izmantojot Oxydator šķīdumu un speciālus keramikas katalizatorus. Aktivētais skābeklis norāda īpaši pūdošas un toksiskas vielas un tādējādi ievērojami uzlabo zivju un augu labsajūtu. Tīrs skābeklis, ko rada Söchting oksidātors, pamatā tūlīt izšķīst ūdenī, lai burbuļi praktiski neveidotos. Skābekļa padeve ir pilnīgi klusa, novēršot CO 2 izmešus un zemējuma elementu virpināšanu.
  Söchting Oxydator W ir piemērots dīķiem līdz 4000 litriem. Uzpilde ir pietiekama 2–8 nedēļas, atkarībā no šķīduma koncentrācijas un izmantoto katalizatoru skaita. Kad šķīdums beidzas, ierīce uznirst un apmēram 2 nedēļas izžūst peldspēju, pēc tam tā var noslīkt.

  Iestatīts dīķa dziļākajā vietā

  Šķīdums nav iekļauts komplektā.

  Söchting Oxydator W tehniskie dati:
  - diametrs: 9 cm, augstums: 17.5 cm
  - 250ml 3% vai 6% oksidātora šķīduma un 1 katalizators

  Oksidātors ir unikāla ierīce, kas paredzēta ūdens bagātināšanai ar aktīvo skābekli. Parastās ūdens bagātināšanas metodes, piemēram, ozonēšana, peroksīdu izmantošana vai gaisa padeve kompresoriem, ir atkarīgas no elektriskās enerģijas vai ir diezgan dārgas.
  Stabils ūdeņraža peroksīda šķīdums ar īpašu katalizatoru palīdzību sadalās aktīvajā skābeklī un ūdenī. Sadalīšanās reakcijas ātrums ir atkarīgs no šķīduma koncentrācijas un izmantotā katalizatora daudzuma.
  Oksidātoru lietošana vairāku gadu desmitu laikā ir parādījusi visaugstāko draudzīgumu videi un blakusparādību neesamību
  Oksidētājus izmanto septiskajās tvertnēs, dīķos, akvārijos un citās slēgtās ūdens apgādes sistēmās. Šīs ierīces kalpo līdz 15 gadiem, un tām nav nepieciešama apkope vai remonts.

Aksesuāri