EASY-LIFE VOOGLE

Easy Life Voogle stiprina zivju veselību un stiprina to imūnsistēmu. Dabisko imūnsistēmu stimulē tādā veidā, lai zivis labāk spētu pretoties slimībām.

Sīkāka informācija

1 0 3

8.99 € ar PVN

 • Easy Life Voogle ātri palīdz visām saldūdens un sālsūdens zivīm. Katrā zivī ir dabiska imūnsistēma, kas to aizsargā no patogēniem, kas var izraisīt slimību. Tādi faktori kā transportēšana, netīrs ūdens vai augsts patogēnu līmenis ūdenī rada stresu zivīm. Tas patērē daudz viņu enerģijas un izaicina viņu imūnsistēmu. Jo īpaši, gļotādas, žaunas un spuras kļūst īpaši jutīgas pret tādām slimībām kā (balts) plankums, sēnīte un cita veida infekcijas. Easy Life Voogle stiprina zivju veselību un stiprina to imūnsistēmu. Dabisko imūnsistēmu stimulē tādā veidā, lai zivis labāk spētu pretoties slimībām.
  Izmantojot iknedēļas papildinājumu Easy Life Voogle, zivis vienmēr tiek aizsargātas dabiski. Tas ievērojami samazina viņu uzņēmību pret visdažādākajām slimībām. Pakalpojumam Easy Life Voogle nav toksiskas ietekmes uz zivīm, garnelēm, krabjiem, gliemežiem, augiem vai biofiltriem. Tas neietekmē arī svarīgus ūdens parametrus un neietekmē zivju stabilitāti. Tas sastāv galvenokārt no augu ekstraktiem un vitamīniem un minerālvielām. Pēc lietošanas Easy Life Voogle dabiski sadalās, tāpēc pēc lietošanas ūdens nav jāmaina. Tam ir kopumā labvēlīga iedarbība, tā palielina pretestību un atbalsta dabisko dziedināšanas procesu. Drošs visiem citiem saldūdens un jūras dzīvniekiem un biofiltriem.

  Easy Life Voogle lietošana un dozēšana:
  Uzmanību: noņemiet aktivēto ogli; viss aprīkojums var palikt ieslēgts.

  Pievienojiet, kad deg akvārija gaisma, kad zivis ir visaktīvākās!

  Devas slimām zivīm: 5 dienas, 10 ml uz 40 litriem dienā. Milzīga pārdozēšana ir droša!

  Problēmu novēršana: katru nedēļu 10 ml uz 100 litriem, lai nodrošinātu nemainīgi augstu pretestību.