Jauns HIKARI GOLD KOI MINI 500G

HIKARI GOLD KOI MINI 500G

02242

Ikdienas Koi barība, uzlabo krāsus. Barība ir paredzēta, lai uzlabotu augšanas ātrumu, izcilu zivju formu un dabisko krāsu.

Sīkāka informācija

14.99 € ar PVN

 • Hikari® Gold® ir unikāli izstrādāts ikdienas uzturs koi un citu dīķu zivju barošanai augstākā ūdens temperatūrā. Rūpīgi atlasītas sastāvdaļas veicina aktīvu krāsas uzlabošanos, un vitamīnu-minerālu komplekss palīdz uzturēt veselīgu imūnsistēmu. Hikari®, gadu desmitiem veiksmīgi veidojot čempionus!
  Piezīme: Hikari® Gold® satur vairāk dabīgu sastāvdaļu, kas var izraisīt nelielu krāsu maiņu no vienas partijas uz otru. Esiet droši par mūsu stingrajiem kvalitātes standartiem, katrs iepakojums atbilst mūsu lieliskajām uztura prasībām.

  Regulāri novērojiet ūdens temperatūru un pielāgojiet barošanas skaitu un biežumu, pamatojoties uz šo temperatūru, ūdens stāvokli, zivju skaitu un lielumu un to aktivitātes līmeni. Izvairieties no pārēšanās un vienmēr noņemiet ēdienu, kas palicis pēc ēšanas.
  20-30°C temperatūrā - barojiet 2-4 reizes dienā, cik daudz zivju 5 minūšu laikā pilnībā patērēs.
  15-20°C temperatūrā - barojiet ne vairāk kā divas reizes dienā, cik daudz zivju 5 minūšu laikā pilnībā patērēs. Lai iegūtu labākos rezultātus, mēģiniet barot siltākā dienas daļā.
  Temperatūrai 11-15°C - mēs iesakām izmantot Hikari® Excel® vai Hikari® Wheat-Germ formulu.
  Zem 11 ° C - mēs iesakām izmantot Hikari® Wheat-Germ formulu, kas īpaši izstrādāta sagremojamībai zemākā temperatūrā.

           Proteīns      Tauki       jēlšķiedras    mitrums          pelni         fosfors
           min. 35%   min. 3%      maks. 5%  maks. 10%   maks. 13% min. 1,0%

 • Barības veids Bumbiņas
  Barības tips Peldoša
  Dīķu zivis KOI