Jauns SERA VIPAN NATURE TROPICAL FLAKES

SERA VIPAN NATURE

Pamatbarība ar 4% kukaiņu saturu un prebiotisku efektu

Sera Vipan Nature ir štāpeļšķiedru produkts, kas sastāv no peldošām pārslām bez krāsvielām un konservantiem visām dekoratīvajām zivīm, kuras barojas uz ūdens virsmas.

Sīkāka informācija

13.69 € ar PVN

 • Barība satur kukaiņu milti kā augstas kvalitātes olbaltumvielu avots, kas arī ietaupa resursus.

  Sabalansēts sastāvs ar dabīgām sastāvdaļām un prebiotikām nodrošina pēc iespējas tuvāku dabai uzturu, kas atbalsta veselīgu augšanu un spēcīgu attīstību. Pārslas ilgstoši saglabā savu formu un nemaisa ūdeni.

  Šis produkts ir daļa no Sera Nature produktu klāsta, kas nesatur krāsvielas vai konservantus. Daudzveidīgs uzturs ar dabai tuvām sastāvdaļām ir labākā aizsardzība pret nepilnībām un atbalsta zivju veselību un vitalitāti. Tāpēc dabisko ēdienu veidos ir dabiskas sastāvdaļas, piemēram, spirulīna, krils vai ilgtspējīgs kukaiņu ēdiens no kareivju mušu kāpuriem (Hermetia). Drukājumi iepakojuma priekšpusē uzsver šīs sastāvdaļas un to daudzumu pārtikā.


  Barošanas ieteikumi

  Barojiet vienu vai divas reizes dienā, tikai tik daudz, cik dzīvnieki īsu brīdi patērē.

  Sastāvdaļas
  zivju milti, kviešu milti, alus raugs, kalcija kazeināts, hermētija (4%), gammarus, spirulina, jūraszāles, mannāna oligosaharīdi, zivju eļļa (satur omega 34 taukskābes), garšaugi, lucerna, nāters, pētersīļi, paprika, gliemene ar zaļām lūpām, spinātiem, burkāniem, hematokoku aļģēm, ķiplokiem.

  Garantēta analīze
  Kopproteīna minimums 45,8%, min. Koptauki 6,9%, maks. Kopšķiedra 4,6%, maks. Mitrums 6,0%, maks. Koppelni 12,0%.

  piedevas
  Vitamīni un provitamīni: Vit. 16 800 SV / mārciņa, Vit. D3 820 SV / mārciņas, Vit. E (D, L-α-tokoferilacetāts) 54 SV / lb, Vit. B1 16 mg / lb, Vit. B2 41 mg / mārciņa, stabilizēts tilpums. C (L-askorbilmonofosfāts) 250 mg / lb.

 • Zivju suga Visi dekorātīvie
  Barības veids Parslas
  Barības tips Lēni grimstoša
  Barību izmantošana Ikdienas
  Zivju izmērs 1-10cm