Jauns SERA VIPAGRAN NATURE

SERA VIPAGRAN NATURE

Pamatbarība ar 4% kukaiņu saturu un prebiotisko efektu, granulas.

Sera Vipagran Nature ir štāpeļšķiedru produkts, kas sastāv no mīkstajām granulām bez krāsvielām un konservantiem visām dekoratīvajām zivīm, kuras ēd vidējos ūdens slāņos.

Sīkāka informācija

13.69 € ar PVN

 • Barība satur kukaiņu milti kā augstas kvalitātes olbaltumvielu avots, kas arī ietaupa pasaules resursus. Sabalansēts sastāvs ar dabīgām sastāvdaļām un prebiotikām ļauj ēst īpaši tuvu dabai, kas veicina veselīgu augšanu un spēcīgu attīstību.

   

  Granulas, kas lēnām nogrimst ar izcilu sagremojamību, saglabā savu formu īpaši labi un nepiesārņo ūdeni. Pateicoties mīkstajai, gludajai daļiņu struktūrai, garšīgs, sabalansēts ēdiens ir piemērots arī zivīm ar nelielu muti un šauru rīkli.


  Barošanas ieteikumi

  Barojiet vienu vai divas reizes dienā, tikai tik daudz, cik dzīvnieki īsu brīdi patērē.

  Sastāvdaļas
  kukurūzas ciete, kviešu lipeklis, zivju milti, kalcija kazeināts, Hermetia (4%), kviešu milti, zivju eļļa (satur 49% omega taukskābes), alus raugs, spirulīna, kviešu dīgļi, zaļumi, lucerna, nātres, gammarus, oligosaharīdi mannāns, pētersīļi, jūraszāles, paprika, hematotokoka aļģes, spināti, burkāni, gliemene ar zaļām lūpām, ķiploki.

  Garantēta analīze
  Kopproteīna minimums 39,3%, min. Koptauki 7,1%, maks. Kopšķiedra 5,2%, maks. Mitrums 6,0%, maks. Koppelni 6,5%.

  piedevas
  Vitamīni un provitamīni: Vit. 16 800 SV / mārciņa, Vit. D3 820 SV / mārciņas, Vit. E (D, L-α-tokoferilacetāts) 54 SV / lb, Vit. B1 16 mg / lb, Vit. B2 41 mg / mārciņa, stabilizēts tilpums. C (L-askorbilmonofosfāts) 250 mg / lb.

 • Zivju suga Visi dekorātīvie
  Barības veids Granulas
  Barības tips Lēni grimstoša
  Barību izmantošana Ikdienas
  Zivju izmērs 1-10cm