SERA GVG-MIX NATURE

SERA GVG-Mix Nature - delikatese zivīm, kuras barojas galvenokārt no virsmas, nesatur krāsvielas un konservantus.

Pārslu un žāvētu veselu pārtikas organismu, piemēram, krila, asins tārpu un dafniju, maisījums ļauj dažādot zivju uzturu.

Sīkāka informācija

1 0 5

17.79 € ar PVN

 • Barība ir īpaši bagāta ar dabīgiem minerāliem un mikroelementiem, kā arī atbalsta veselību un auglību. Pārslas saglabā savu formu un nemaisa ūdeni.

  Šis produkts pieder Sera Nature produktu klāstam, kas nesatur krāsvielas vai konservantus. Daudzveidīgs uzturs ar dabai tuvām sastāvdaļām ir labākā aizsardzība pret nepilnībām un atbalsta zivju veselību un vitalitāti. Tāpēc dabisko pārtikas produktu veidi satur dabiskas sastāvdaļas, piemēram, spirulīnu, krilu vai ilgtspējīgu kukaiņu pārtiku no karavīra mušas (Hermetia) kāpuriem. Drukājumi iepakojuma priekšpusē uzsver šīs sastāvdaļas un to daudzumu pārtikā.


  Barošanas ieteikumi

  Barojiet vienu vai divas reizes dienā, tikai tik daudz, cik dzīvnieki īsu brīdi patērē.

  Sastāvdaļas
  zivju milti, kviešu milti, krila (12%), alus raugs, kalcija kazeināts, gammarus, asins tārpi (2,7%), dafnijas (2,7%), spirulīna, jūraszāles, mannāna oligosaharīdi, zivju eļļa (satur omega 34%) taukskābes), garšaugi, lucerna, nātre, hematotokoka aļģes, pētersīļi, gliemene ar zaļām lūpām, paprika, spināti, burkāni, ķiploki.

  Garantēta analīze
  Kopproteīna minimums 44,9%, min. Koptauki 6,0%, maks. Kopšķiedra 5,7%, maks. Mitrums 6,0%, maks. Koppelni 13,1%.

  piedevas
  Vitamīni un provitamīni: Vit. 15,259 SV / mārciņa, Vit. D3 744 SV / mārciņa, Vit. E (D, L-α-tokoferilacetāts) 49 SV / lb, Vit. B1 15 mg / lb, Vit. B2 37 mg / mārciņa, stabilizēts tilpums. C (L-askorbilmonofosfāts) 227 mg / lb.

 • Zivju suga Jūras zivis
  Barības veids Parslas
  Barības tips Peldoša
  Barību izmantošana Delikatese
  Zivju izmērs 1-10cm