Jauns Tropical  Tanganyika Chips

Tropical Tanganyika Chips

Tanganjikas ezera cichlidas daudzkomponentu lēni grimstošas ​​čipši

Sīkāka informācija

1 0 6

7.27 € ar PVN

  • Daudzkomponentu lēnām grimstošas ​​čipši baro lielus cichlidiem no Tanganyika ezera, kas pieder pie Altolamprologus, Lamprologus, Neolamprologus, Lepidiolamprologus ģints, kā arī mazuļu Cyphotilapia frontosa un citām zivīm, kuru uzturā galvenokārt ir dzīvnieku organismi.

    Tanganyika Chips satur 70% jūras sastāvdaļu, ieskaitot garneles (30%), krilus (6%) un kalmārus (6%), kas ir augstākās kvalitātes olbaltumvielu avots, kas bagāts ar neaizvietojamām aminoskābēm. Šo piedevu augstās garšas dēļ pat ļoti izveicīgas un prasīgas zivis, tostarp noķertas zivis, kuras nevar ēst gatavus produktus, labprāt ēd barību. Zivju dabisko izturību pret slimībām pastiprina spirulīnā, brūnaļģēs un ķiplokos esošās vielas, kā arī stabilizētais C vitamīns. Regulāra Tanganyika Chips lietošana uzturā nodrošina pareizu zivju attīstību, uzlabo to krāsu un padara tās izturīgākas pret slimībām.

    Pilnvērtīga barība dekoratīvām zivīm. Sastāvdaļas: vēžveidīgie un vēžveidīgie (ieskaitot veselu garneļu miltus vismaz 30%, krila miltus vismaz 6%, kalmāru miltus vismaz 6%), zivis un zivju produktus, aļģes (ieskaitot Ascophyllum nodosum vismaz 1,7%), augu izcelsmes produktus. (ieskaitot ķiplokus ne mazāk kā 2,5%), augu olbaltumvielu, graudu, rauga, eļļu un tauku ekstrakti, minerālvielu barības sastāvdaļas (ieskaitot ceolītu 1%). Piedevas (uz kg): Vitamīni, provitamīni un ķīmiski noteiktas vielas ar līdzīgu iedarbību: Vit. 39 300 SV, vit. D3 2 360 SV, vit. E 150 mg, vit. C 525 mg, beta-karotīns 150 mg. Mikroelementu savienojumi: E1 (Fe) 40,5 mg, E6 (Zn) 11,1 mg, E5 (Mn) 8,4 mg, E4 (Cu) 2,0 mg, E2 (I) 0,24 mg, E8 (Se) 0,24 mg, E7 (Mo) 0,06 mg. Krāsvielas: Astaksantīns 100 mg. Antioksidanti

    Analītiskās sastāvdaļas: kopproteīns 52,0%, neapstrādātas eļļas un tauki 9,6%, kopšķiedra 3,0%, mitrums 10,0%.

Aksesuāri