Jauns Tropical Soft Line Africa Carnivore M

Tropical Soft Line Africa Carnivore M

Tropical Soft Line Africa Carnivore M premium barība grimstošu čipsu veidā ir paredzēta plēsonīgām un visēdājām Āfrikas zivīm.

Sīkāka informācija

1 0 6

12.25 € ar PVN

 • Interesantu plēsīgo un visēdāju sugu ir īpaši daudz Tanganjikas ezera ūdeņos. Ir gliemežvāki, kas gliemežvākus izmanto pajumtei un nārsta vietām, plaisas, ieskaitot galvkājus, kas dzīvo un vairojas starp akmeņiem, smilšu cichlids, kas pieder pie Xenotilapia ģints, kas dzīvo apakšējā zonā, un atklātā ūdens cichlids, kas dzīvo ganāmpulkos ar raksturīgu iegarenu plāna ķermeņa forma Cyprichromis un Paracyprichromis ģinšu pārstāvjiem. Malāvijas ezerā šajā grupā ietilpst lielie cichlids, kas pazīstami kā pīle, un Viktorijas ezerā tās ir ārkārtīgi krāsainas Haplochromis ģints zivis. Papildus ezeriem Kongo baseina upēs un straumēs ir sastopamas interesantas zivju sugas. Cita starpā šeit dzīvo helmish tanīns (Steatocranus casuarius). Straumēs un mazās aizaugušās ūdenstilpēs mēs varam atrast neparasti krāsainu sarkanīgu nokrāsu.

  Inovatīvo Soft Line granulu barību akvārija zivīm zivis viegli ēd un absorbē. Šo produktu augstās hidrostabilitātes dēļ tie saglabā formu ūdenī, un to pietūkums ir samazināts līdz minimumam. Augstā barības hidrostabilitāte ierobežo barības vielu nokļūšanu akvārija ūdenī un neizraisa duļķainību.

  Granulu sastāvā ietilpst siļķes, kuru olbaltumvielām ir lielisks aminoskābju profils, vēžveidīgie, kas bagāti ar nepiesātinātām taukskābēm un hitīnu, vairāku veidu aļģes un Hermetia illucens kukaiņu kāpurus par lielu enerģijas devu. Turklāt Soft Line granulas palielina zivju izturību, pateicoties tādām sastāvdaļām kā dabiskie imūnstimulatori - beta-glikāns, ķiploki, prebiotikas no aļģēm un C vitamīns. Soft Line barībā ietilpst arī interesantais planktoniskais vēžveidīgais calanus (Calanus finmarchicus). Tas ir astaksantīna avots, olbaltumviela, kas bagāta ar neaizvietojamām aminoskābēm un nepiesātinātām taukskābēm, ieskaitot omega-3. Mīkstās barības ēdiens, pateicoties tā maigajai tekstūrai un izmantoto sastāvdaļu bagātībai, ļauj dabiski barot zivis, vienlaikus nodrošinot barošanas komfortu akvārijam.

  Sastāvdaļas: zivis un zivju produkti (siļķu milti 14%), mīkstmieši un vēžveidīgie (ieskaitot veselu garneļu miltus 12%, krila miltus 10%, kalmāru miltus 6%, jūras ūdru miltus 1,5%), kukaiņus (kāpuru miltu kukaiņus 5%), dārzeņi. olbaltumvielu ekstrakti, aļģes, augu izcelsmes produkti (ieskaitot 4,5% ķiploku), augļi, graudaugi, raugs (ieskaitot 1000 mg / kg beta-1,3 / 1,6-glikānu), eļļas un tauki, minerālas izcelsmes barības sastāvdaļas.

  Analītiskās sastāvdaļas: kopproteīns 40,0%, eļļas un tauki 9,0%, kopšķiedra 5,4%, mitrums * 10,5%.

 • Zivju suga Cihlidas
  Barības veids Gabaliņas
  Barības tips Grimstoša
  Barību izmantošana Delikatese
  Zivju izmērs Vairāk 10cm

Aksesuāri